Fűzfa Hotel ***és Pihenőpark v bráne Tisza-tó, sa nachádza v Poroszle.

Rekreácia, naplnenie, zážitky

V dvoch krídlach Hotela *** bolo vytvorených spolu 24 pohodlných izieb. Na výber sú k dispozícii dvoj-, troj-, štvorposteľové izby. Podľa potreby vieme pridať aj prístelku alebo aj detskú postieľku. Izby sú komfortné, pri každej izbe samostatná kúpeľňa so sprchou, televízor a chladnička. V zime vykurovanie cez ústredné kúrenie a v lete pohodlný pobyt zabezpečuje klimatizácia.

V oddychovom parku

V oddychovom parku sú postavené 6-miestne drevené domy v počte šesť kusov. Domčeky sú poschodové a ich priestranné usporiadanie ponúka ideálne bývanie väčším rodinám a skupinám. Každý domček má kúpeľňu, televíziu, chladničku a v zime konvektomatové vykurovanie. Zabezpečíme Vám ubytovanie úplne vybavenom hosťovskom dome iba niekoľko 100 m od hotela.

Hotel ponuka širokú paletu služieb a programové možnosti a tak každý náš Hosť si nájde to najideálnejšie pre seba. Reštaurácia, vnútorný a vonkajší bazén, wellness služby, bowling a herňa čakajú našich Hosti. Malebná príroda, pohodlné ubytovanie, lahodná, domáca strava a naše láskyplné pohostenie je garancia na to, aby hostia sa cítili u nás výnimočne a hocikedy sa vrátili naspäť.

Čakáme Vás s láskou!

Fűzfa Hotel ***

S poukážkami Pro Futuro IX v tomto stredisku platí zľava:

15% z pultových cien s raňajkami vrátane vstupu do wellness a vonkajších bazénov alebo 15% z pultových cien na hosťovské domy mimo areálu hotela


Fotogaléria Fűzfa Hotel *** és Pihenőpark

Relax Market Relax Market Relax Market Relax Market Relax Market
Relax Market Relax Market Relax Market Relax Market

« späť na projekt Wellness VII